Створення сайтів

Ми орієнтуємося на створенні якісних веб-сайтів, які будуть простими у використанні і максимально відповідати вашим бізнес-цілям.

Інтернет-магазин

Створення інтернет-магазину - це серйозний комплекс робіт. І для досягнення максимальної ефективності повинна бути побудована хороша комунікація. Спочатку проводиться детальний аналіз ринку і моніторинг всіх конкурентів...

Сайти для компаній

Створення корпоративного сайту - це новий етап розвитку Вашої Компанії, що відкриває для вас нові можливості та перспективи. Розробка нами корпоративного сайту дозволяє знайти такі рішення, які найкращим чином відповідають вимогам Вашого бізнесу.

Landing page

Landing page - це посадова або цільова сторінка, на яку потрапляє користувач з різних джерел трафіку. І саме вона в багатьох випадках є кращим і дешевшим рішенням ніж сайт.

CRM-системи для бізнесу

CRM(від англ. Customer Relationship Management) - це система управління відносинами з клієнтами. Вона охоплює управління взаємовідносинами зі споживачами, включає збір, зберігання й аналіз інформації про споживачів,..

Професійний дизайн

Дизайн сайту

Наша компанія з упевненістю може стверджувати, що якісний дизайн сайту - це перший крок до успіху. Ми приділяємо величезну увагу деталям під час здійснення розробки дизайну веб-ресурсу, враховуючи не..

Створення логотипу

Логотип - це не тільки обличчя вашої компанії, але й невід'ємна частина успіху Вашого бізнесу.

Створення фірмового стилю

Фірмовий стиль є одним з найважливіших інструментів у просуванні вашої компанії. Його основна функція полягає в тому, щоб побудувати комунікацію із зовнішнім світом. А також він покликаний підкреслити індивідуальність компанії..

Дизайн спільнот в соцмережах

Оформлення спільнот вашого бренду в соціальних мережах – це створення концептуального дизайну відповідно до вашого фірмового стилю, оформлення меню спільноти і її розділів, що відповідають стратегії просування ваших товарів або послуг в соцмережах.

Інтернет-маркетинг

Комплексне просування

Комплексне просування сайту в інтернеті - це сукупність заходів, спрямованих на збільшення аудиторії та числа потенційних Клієнтів.

Контекстна реклама

Контекстна реклама - це платна реклама в пошукових системах інтернету, що з'являється у відповідь на запит користувача. Контекстна реклама також з'являється на сторінках веб-сайтів в залежності від їх тематики.

Соціальні мережі

Просування в соціальних мережах є ефективним інструментом для будь-якої сучасної компанії. Ще це не лише показник сучасності та прогресивності , її орієнтації на клієнта, але й потужний рекламний інструмент, створити який ми Вам допоможемо.

Пошукова оптимізація

Пошукова оптимізація інтернет сайту - це один з найефективніших на сьогоднішній день інструментів залучення потенційних клієнтів і збільшення продажів, який прийшов на зміну традиційним варіантам реклами і досить швидко замінює..