Для якісної роботи будь якого сайту потрібний хороший хостинг. Це є однією з основних умов для успішоного розвитку вашого онлайн-проекту. На ринку України та світу загалом представлено багато компаній, від дешевих до дорогих, від старожилів з історією до новачків з демпінговими цінами.
Універсальна формула, як правило, класика: чим дорожчий хостинг - тим краще. Проте основне питання: чи потрібно переплачувати за те, без чого Ви можете успішно обійтись без втрати якості, а зекономлені кошти спрямувати в інше русло, наприклад реклама СММ або СЕО. Для цього пропоную розглянути, які хостинги бувають, які компанії представлені на ринку України та які тарифні плани пропонуються.
Спершу декілька слів про закордонний хостинг, наприклад у Німеччині або США тощо.
Мінуси:
Плюси:
Рекомендації:
Хостинг за кордоном рекомендуємо використовувати як резервне сховище. Існують негласні рекомендації, що справжній бекап (аварійне резервне сховище) не повинен знаходитися в тій самій компанії і навіть державі, а саме максимально, по можливості, на незалежних ресурсах, на які важко повпливати організаційно (законами, заборонами) та технічно (фізичним знищенням або вилученням серверів). В таких випадках відновити роботу Вашого сайту можна за лічені години із мінімальними втратами для Вашого бізнесу.
На перший погляд здається, що хостинг в Україні, відповідно, позбавлений плюсів стосовно закордонного, проте це далеко не так. На ринку представлені компанії, яким притаманні закордонні "плюси". Отже, пропоную пройтися по основних українських компаніях та їхніх тарифних планах (станом на грудень 2015). До уваги візьмемо тільки ті компанії, які мають адекватну цінуву політику, якісне програмне та апаратне забезпечення, історію на українському ринку. Одразу зазначимо, основні характеристики дамо саме тим компаніям, з якими співпрацюємо тривалий термін, що складає від 3-х років. Оснона мета - ознайомити із реальним станом речей, а не прорекламувати ту чи іншу хостинг-компанію.
Хостинг Україна www.ukraine.com.ua
Мінуси:
Плюси:
Висновок:
Даний хостинг рекомендуємо під невеликі проекти, що потребують великої швидкодії та займають до 1 Gb (місце потрібно розраховувати із запасом). Найдешевші тарифні плани добре підходять для блогів, landing pages, сторінок компанії або невеликих, простих Інтернет-магазинів. Вищі тарифні плани без проблем справляються із середнім навантаженням (сумарно до 2000 відвідувачів на добу) за умови якісної CMS.
Якщо у Вас малий або середній бізнес, основний вид діяльності якого спрямований або залежить від Інтернету, то даний хостинг стане Вам хорошим помічником.
Мінуси:
Плюси:
Висновок:
Із власного досвіду можемо сказати, що даний хостинг на поточний момент найбільше відповідає співвідношенню ціна/якість. Панель керування використовує добре зарекомендовану часом DirectAdmin, що дозволяє виконувати найпоширеніші завдання та гнучко налаштовувати хостинг. За 4 роки використання пригадуємо лише 1 аварійну ситуацію, де в окремих випадках сайти були недоступні до 1 доби. Компанія автоматично відновила діяльність всіх сайтів, безкоштовно продовжила хостинг в якості вибачення за нештатну ситуацію. Враховуючи наше непередбачуване життя, вважаємо що компанія максимально якісно надає послуги на ринку.
Даний хостинг добре підходить як для невеликих сайтів, так і для більш навантажених проектів.
На ринку України представлено багато інших хостинг-компаній, які стрімко розвиваються, наприклад: uh.ua, thehost.ua, hostinger.com.ua, goodnet.com.ua, mirohost.net та інші. Дати повноцінну характеристику немає можливості, оскільки послуги даних компаній ми досі не використовували. Як показує практика, не варто користуватися надто дешевими або ж надто молодими хостингами, оскільки передбачити ефективність їх діяльності досить важко. Зазвичай в таких компаніях виникають труднощі в нетипових ситуаціях, хоча трапляються приємні винятки.
Мінуси:
Плюси:
Висновок:
Отож всі якісні компанії в галузі веб-розробки зазвичай надають послуги хостингу для своїх клієнтів. Такі компанії орендують потужні хостинги або виділені сервери у відомих компаній. За будь-якої ситуації розробник найшвидше дізнається про неї і оперативно вирішує всі питання. Вартість такого хостингу зазвичай на 20-30% нижча від типових тарифів. Основне, щоб компанія була надійною, мала історію та портфоліо на ринку, а її працівники викликали у Вас довіру. Таким чином Ви можете зекономити на хостингу, при цьому мати потужний тарифний план і відсутній головний біль у всіх нетипових ситуаціях.
Вибір хостингу - відповідальний процес. Сайт повинен вантажитися швидко в будь-який момент доби. Всі складні ситуації мають вирішуватися вчасно. Рекомендуємо Вам порадитись про вибір хостингу і тарифного плану зі своїм програмістом або компанією веб-розробки. Зазвичай вони володіють достатнім досвідом та навичками і підкажуть як краще саме для Вас. Не бійтеся вчитися, але будьте обережні та підходьте до вирішення всіх рішень з холодною головою!
В будь-якому випадку пам'ятайте, що гарний сайт - запорука успішного бізнесу!
Сподіваємося на плідну та довгу співпрацю з нашою компанією веб-розробки WebSpirit creative agency.
Автор: Ostap Matskiv
Категорія: "WebSpirit"
Додано: 30.11.2015 01:22