Скільки коштує сайт?

Скільки коштує сайт?

Доброго дня, дорогі клієнти!

Дуже часто Ви задаєте питання,скільки коштує розробити той чи інший сайт?Однозначної відповіді немає, проте даємо Вам орієнтовну схему розрахункувартості розробки сайту у компанії WebSpirit.

Отже, вартість сайту залежить від багатьох складників. Основними з них є:

 1. Мультимовність(одна чи декілька мов). Якщо сайт мультимовний, товартість + 25%(входить 2 мовина Ваш вибір).Кожна наступна мова + $20. Враховуйте, що одномовний сайт набагато легше та дешевше розкрутити, наповнити та супроводжувати. Проте, якщо планується широка аудиторія, то мультимовність рекомендується. Допускається розробка мультимовного сайту лише з однією мовою на початок (наступні можна підключати по мірі необхідності та можливості).
 2. Вільна реєстрація та кабінет користувача. Цей пункт визначає складність взаємодії з користувачем, вільне наповнення. Ціна стартуєвід $100та може коливатися в залежності від складності (наявність декількох ролей, наприклад бізнес, звичайні користувачі, тощо. Для кожного з них можна розробляти власні рівні доступу до інформації, наповнення, вводити спеціальні можливості як на платній так і безкоштовній основі).
 3. Наявність онлайн оплати(зазвичай для оплати спеціальних послуг у кабінеті).Вартість $150(входить оплатаготівкоюз панелі керування,Приват24, LiqPay- Visa, MasterCard любого банку).Кожен наступний вид оплати від $50в залежності від типу та складності роботи з фінансовою установою.
 4. Наявність внутрішньої CRM системи. Дана система призначена для повного контролю за власними клієнтами, упорядкування внутрішньої інформації, спілкування з аудиторією (розсилка по власній клієнтській базі) і т.д.Вартість від $100в залежності від складності.
 5. Дизайн. Даний пункт є обов’язковий, включає адаптивний сучасний макет дизайну заточений під Ваші потреби. Спершу Вам висилаються3 чорнові макети, серед яких Ви повинні вибрати робочий (схема розташування інформації, первинний вигляд на мобільних пристроях). Далі проробляєтьсяосновний дизайн, який Ви повинні затвердити. Опісля приступають до роботи програмісти.Вартість $100(входятьнаступні основні сторінки:головна сторінка, каталог пропозицій, пропозиція детально. Додаткові:Про нас, Контакти). Додаткові елементи такі як обробка зображень контенту, тощо, оплачується додатково.
 6. Основна розробка. Даний пункт є обов’язковий, включає:головна сторінка, каталог пропозицій з фільтрама, сторінка детально.Від $100(зазвичай дорівнює вартості дизайну, але не завжди).
 7. Додаткові рубрики:Каталог статей, Типові питання, Зворотній дзвінокі т.д.$50 за кожну.
 8. Додаткові нетипові рубрики. Вартість залежить від складності роботи,зазвичай $50-100, рідко наявні винятки у дві сторони.
 9. Додаткові елементи:логотип, візитки, брендігвизначаютьсяіндивідуально.
 10. Первинне наповнення та СЕО. Вартість залежитьвід складності проекту.

Отже,орієнтовна вартістьпростогосайту:

 1. Дизайн - $100
 2. Розробка - $100

Загальна вартість:$200
Якщо мультимовний: +25% =$250

Якщо наявні:

 1. Внутрішній кабінет + $100
 2. CRM для контролю за інформацією + $100
 3. Каталог статей (корисна інформація) + $50
 4. Типові питання + $50

Загальна вартість:$500
Якщо мультимовний: +25% =$625

Зверніть увагу, тут пропонуємо орієнтовну вартість, оскільки проект від проекту відрізняється кардинально, хоча зовні може бути дуже подібним. Кінцева вартість залежить від складності технічного завдання, а саме скільки часу необхідно потратити на вирішення конкретного завдання.

З повагою,
Команда Web Spirit Creative Agency


Обговорення

comments powered by HyperComments